Strona głównaAtrakcjeGokarty na pedały Berg Buzzy

Gokarty na pedały Berg Buzzy

Maluchy uwielbiają zabawki, na których mogą się rozpędzić. Od kiedy tylko zaczynają stawiać pierwsze kroki interesują się wszelkiego rodzaju jeździkami i rowerkami biegowymi. Zabawką, która od lat podbija serca najmłodszych szkrabów jest gokart na pedały. Dlaczego w ostatnich latach stał się aż takich bestsellerem?

Gokart na pedały jest zabawką intuicyjną, a do tego niezwykle bezpieczną. Dziecko już na chwilę po położeniu stópek na pedałach wie, na czym polega jazda. Rodzice nie muszą martwić się o upadki: gokart na pedały jest bardzo stabilny i prawie nie da się go przewrócić. Maluszek nawet skręcając nim przy dużej prędkości i na piaszczystej nawierzchni zostanie na siedzeniu. Kupując gokart na dziecka należy wybrać taki model, by maluch był w stanie pewnie trzymać kierownicę i stabilnie oprzeć stópki na pedałach. Zabawka powinna również spełniać inne standardy bezpieczeństwa – pamiętajmy, że jest w niej wiele elementów ruchomych.

W ostatnich latach prawdziwymi bestsellerami stały się gokarty firmy Berg. Posiadają one europejskie certyfikaty bezpieczeństwa, a każdy model jest testowany na różne sposoby, zanim trafi do produkcji. Gokarty Berg zbudowane są tak, że wszystkie potencjalnie niebezpieczne elementy znajdują się pod obudową, poza zasięgiem rączek i nóżek malucha. Rodzice, którzy kupili zabawkę bardzo chwalą sobie jej wytrzymałość. Dzieci, które dopiero uczą się jeździć, nie raz uderzają gokartem o ściany i bramy w ogrodzie czy na placu zabaw. Na gokartach Berga nie robi to większego wrażenia.

Jeśli chodzi o maluchy, Berg stworzył dla nich specjalną serię o nazwie Berg Buzzy. To pojazdy dedykowane szkrabom od 2-5 lat. Gokart na pedały waży zaledwie 7kg, dziecko może go więc bez problemu okiełznać, a rodzic w razie potrzeby – przenieść.

W przypadku chłopców, najczęściej wybieranym modelem jest Berg Buzzy Racing. To gokart stylizowany na niebieskie auto wyścigowe.

Źródło: https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly-berg/berg-gokarty-buzzy/

Bardzo lekko się go prowadzi, a szerokie, wygodne siedzisko pozwala na wchodzenie w ostre zakręty przy zachowaniu stabilnej pozycji.

Dziewczynki natomiast najczęściej wybierają model Berg Buzzy Bloom. To biały, uroczy gokart z różowymi elementami. Rama w kwiatki sprawia, że gokart mimo swojego sportowego pazura zachowuje dziewczęcy wdzięk. Małe kobietki doceniają także koszyczek przy kierownicy, w którym zawsze mogą zabrać na przejażdżkę swojego ukochanego pluszaka.

Czy warto kupić dziecku gokart? Oczywiście! Maluch  dzięki niemu od najmłodszych lat uczy się, ile frajdy może sprawiać aktywna zabawa na świeżym powietrzu. Doświadczenia zdobyte na gokarcie przydadzą mu się również podczas nauki jazdy na rowerze.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne