Strona głównaAtrakcjeAtrakcja w Gdańsku - escape room

Atrakcja w Gdańsku – escape room

Nie mogłem uwierzyć, gdy zobaczyłem ten naszyjnik. Zielone koraliki w kształcie migdałów. Gładkie w dotyku, ale cholernie ciężkie. Pamiętam jak ściągałem je z szyi matki. Wydawały się niemal ołowiane w moich małych rączkach.
Poczułem ukłucie bólu, kiedy zerwałem go z Junko. Niemal obrzydziło mnie jej zimne, twarde gardło. Jak taki potwór jak ona mógł nosić coś tak ładnego? Czy uwięzione przez nią dzieci kiedyś go zobaczyły? Czy przypominał im ich własne matki? Miałem ochotę spoliczkować jej zwłoki. Spojrzałem na rozsypane po ziemi korale…
Z Twojej skóry uszyjemy sukienkę. Będzie zielona. To kolor nadziei – pomyślałem na głos, zakładając rękawice.

Brzmi jak wstęp do dobrej książki? Opis filmu? Chcesz wiedzieć, kim jest Junko i co było dalej? Sprawdź to w escape room Trójmiasto ! Pokoje zagadek to nasza specjalność i pasja. Tworzymy je tak, żeby cieszyły zarówno większe drużyny jak i pary. Wiemy jak zachować równowagę między elektroniką a klasycznymi łamigłówkami.

A słowem przypomnienia: co to jest escape room?

Escape room to pokój tajemnic. Kilkuosobowa drużyna zostaje w nim zamknięta na godzinę. Ich zadaniem jest współpracować, kojarzyć fakty i dobrze się bawić. Jeśli rozwiążą zagadki – uciekną na czas. Escape Gdańsk znajduje się na ul. Do Studzienki 28. Do wyboru oferujemy dwa pokoje.

W „teatrze żywych lalek” zabierzemy Was do piwnicy psychopaty. Gratka dla wszystkich fanów historii z dreszczykiem. Poza emocjonującymi zagadkami, czeka na Was ciekawa fabuła. Kto zabija? Dlaczego? Co robi z ofiarami? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym escape roomie… o ile uda Wam się wyjść na czas.

A jeśli nie macie ochoty stanąć oko w oko z mordercą? Żaden problem. Nasz drugi pokój zagadek jest przystosowany dla wszystkich. Pułapka szeryfa to opowieść w klimacie westernu. Przenieście się na dziki zachód. Odetchnijcie pyłem pustyni, posłuchajcie ryków bydła i złapcie za lasso. Oczywiście, już po ucieczce z więzienia. Czy wspomniałam, że szeryf zamknął Was tam za kradzież złota? Nie? Nic nie szkodzi. To facet z dużymi mięśniami i małym mózgiem. Na pewno uda Wam się go przechytrzyć.

Czekamy na Wasze rezerwacje pod numerem telefonu 574 345 775. Do zobaczenia!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne