Strona głównaPodrózeWyjazdy na narty do Włoch. Polska szkoła narciarska we Włoszech.

Wyjazdy na narty do Włoch. Polska szkoła narciarska we Włoszech.

Sezon wyjazdów zimowych nadchodzi wielkimi krokami. Czas pomyśleć o urlopie na nartach. Wiele osób zastanawia się gdzie można się udać na narty z dziećmi. Istnieje rozwiązanie niemal idealne, i jest nim wyjazd na narty do Włoch, a konkretnie chodzi o narty w Passo Tonale.

Szusowanie na nartach w pełnym słońcu lub naukę jazdy na nartach wśród ośnieżonych szczytów po perfekcyjnie przygotowanych trasach zapewni każdemu włoska Dolina Słońca, czyli ulubiony region narciarski Polaków.

W tej części włoskich Alp mamy możliwość znaleźć polską szkołę narciarską. Taka szkoła to np. 2DESKI https://2deski.pl/ , która oferuje szkolenia narciarskie dla dzieci, szkolenia narciarskie dla dorosłych oraz prywatnego instruktora narciarskiego. Jak mówi jeden z klientów Firmy  https://2deski.pl/ wyjazd z tą szkołą to czysta przyjemność i gwarantowana satysfakcja.

Ulubiony, wcale nie oznacza, że zatłoczony. Ilość wyciągów narciarskich powoduje, że na nartach w Passo Tonale nie traci się czasu w kolejkach. Region ten jest także atrakcyjny z powodu wyjątkowych warunków pogodowych. Val di Sole oferuje nam średnio 8 na 10 dni słonecznych, natomiast śnieg utrzymuje się przez całą zimę i wiosnę. Najwięcej śniegu w Val di Sole znajdziecie zaś w Passo Tonale, miejscowości położonej w sąsiedztwie lodowca, na którym na nartach i snowboardzie jeździ się przez cały rok. Dlatego myśląc o nartach we Włoszech od razu na myśl przychodzą narty w Passo Tonale.

Na miłośników narciarstwa i snowboardu  czeka nowoczesny ośrodek powstały z połączenia w ostatnich latach koleją gondolową dwóch miejscowości: Passo, Tonale i Ponte di Legno. Karnet narciarski “Adamello Ski” gwarantuje dostęp do 100 km nartostrad i 30 wyciągów. Teren przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy, dzięki czemu często jest wybierany na wyjazdy rodzinne na narty.

Region posiada bardzo dobre zaplecze hotelowe. Apartamenty Passo Tonale są położone w wyjątkowych miejscach. Hotele w Livigno są w bliskiej odległości do stoków, barów i tradycyjnych bacówek.

Podsumowując: szukając ofert na wyjazdy na narty koniecznie sprawdźcie oferty nart we Włoszech a dokładniej wyjazdy na narty Passo Tonale. To doskonałe rozwiązanie dla dzieci, osób uczących się jeździć na nartach i doświadczonych narciarzy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne