Strona głównaPolecane miejscaPole namiotowe nad morzem

Pole namiotowe nad morzem

Camping to doskonała alternatywa dla osób lubiących niezależność. Wystarczy camper, namiot lub auto z przyczepą, odpowiednie miejsce i można odpoczywać.

Okazuje się że z roku na rok popularność campingów ma tendencje wzrostową . Pandemia pokazała że pobyt na campingu to jedna z najbardziej bezpiecznych opcji wypoczynku . Oprócz bezpieczeństwa wakacje pod namiotem , w przyczepie kampingowej lub w kamperze to bardzo duża niezależność bez konieczności rezerwowania miejsc , pilnowania terminu wyjazdu.

O tym że Polska jest piękna szczególnie latem wie chyba każdy , a bardzo rozwinięta baza  campingowa sprzyja rozwojowi turystów zagranicznych . Na naszych drogach jest pełno samochodów w przyczepami campingowymi i camperów które najczęściej jadą wzdłuż pasa nadmorskiego odwiedzając pola namiotowe nad morzem. Nadmorskie campingi są bardzo zróżnicowane od małych pól namiotowych po duże profesjonalnie przygotowane place campingowe . W niektórych nadmorskich kurortach jest nawet kilka camingów które czekają na mobilnych Gości .  Pola namiotowe nad morzem różnią się między sobą standardem  , wyposażone nie tylko w sanitariaty z ciepłą wodą i miejsce do postoju lub rozbicia namiotu . Profesionalne campingi nad morzem to małe miasteczka które oferują swoim klientom : place zabaw , basen z podgrzewaną wodą , możliwość wyżywienia , animacje dla dzieci .

W tym artykule postanowiliśmy zaprezentować środek polskiego wybrzeża – wybór padł na nadmorski kurort Darłówko .  To miejsce idealne dla osób ceniących sobie obcowanie z naturą. Oprócz licznych ofert hoteli, pensjonatów oraz ośrodków wczasowych, do dyspozycji podróżujących są dwa pola namiotowe. Jeden camping nad morzem  szczególnie zwrócił naszą uwagę . Jest to pole namiotowe położone na terenie  ośrodka wczasowego Róża Wiatrów , wydzielone o powierzchni 15 tyś m 2 . Camping położony jest 200 m od szerokiej , piaszczystej plaży . Do dyspozycji Gości są miejsca nasłonecznione oraz te pod drzewami które podczas upałów dają kojący chłód.

Dodatkowymi atutami są atrakcje na terenie obiektu : basen z podgrzewaną wodą , kort tenisowy , piękny ogród kwiatowy z unikatowymi roślinami , place zabaw dla dzieci .Z tego co się nam udało dowiedzieć  część atrakcji jest za dodatkową opłatą . Goście mogą korzystać  również z posiłków które są serwowane w budynku hotelowym . Jak wiadomo nie wszystkim sprawia przyjemność nocowanie pod namiotem dlatego Goście mogą również skorzystać z oferty wynajęcia domków letniskowych które są położone obok pola namiotowego . Teren całego obiektu to 5 hektarów pięknie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami . Nasi znajomi mieli przyjemność mieszkać kilka dni w tym urokliwym miejscu i byli zachwyceni , mało jest takich miejsc na całym wybrzeżu . W drodze na plażę można wejść do budynku hotelowego i podziwiać morskie akwarium z prawdziwą rafą koralową o pojemności 1400 litrów . Jesteśmy przekonani że nie ma drugiego takiego miejsca nad polskim morzem .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne