Strona głównaPodrózeCzym są podróże „szyte na miarę?

Czym są podróże „szyte na miarę?

Jeśli szukasz niebanalnych pomysłów na podróże to ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawiamy nietuzinkowy pomysł na wakacje, jakim są podróże szyte na miarę. Czym charakteryzują się wyjazdy tego typu? Sprawdźmy.

Standardowe oklepane chciałoby się powiedzieć wycieczki oferowane przez biura podróży często oferują znacznie mniej niż tego oczekujemy. Alternatywą są tak zwane podróże szyte na miarę, które są organizowane przez grupę doradców specjalizujących się w podróżach klasy premium.

Podróże, które są spersonalizowane mogą być zaprojektowane dla par, rodzin lub grup przyjaciół. Wyjazdy szyte na miarę mogą przyjąć różną formę w zależności od oczekiwań klienta. Zatem mogą to być pełne rozrywki wyjazdy w grupie znajomych, wypełnione atrakcjami rodzinne wypady lub romantyczne chwile we dwoje.

Na przykład, jeśli chcesz poznać trochę dalekowschodniej kultury to nic nie stoi na przeszkodzie by udać się do tak egzotycznych kierunków jak Birma czy Tajlandia.

Jeśli natomiast, jesteś spragniony nieskazitelnej natury to możesz skorzystać z wycieczki helikopterem na biegun północny. Jeśli szukasz przygody w nieco cieplejszym klimacie to otworem stoi wiele Państw Afryki – szczególnie ciekawe wydaje się Zimbabwe oraz pustynna Namibia.

Jeśli z kolei bardziej jesteś spragniony gorącego słońca, pięknych plaż i ciepłego morza to podróże szyte na miarę otwierają przed tobą „nomen omen” morze możliwości. Tylko od Ciebie zależy, w którym miejscu świata poczujesz sielski plażowy klimat – Seszele, Malediwy, Bali a może słynne Miami Beach?

Oczywiście powyższe przykłady to tylko zalążek inspiracji tego co można zorganizować. Oferta biur podróży specjalizujących się w podróżach szytych na miarę nie jest ograniczona i wiele zależy od wymagań i potrzeb klienta. Wyjazdy są organizowane w najdalsze zakątki świata. Jednocześnie możliwe jest również zorganizowanie oryginalnych planów wycieczek na terenie Europy.

Przykładem biura podróży specjalizującego się w podróżach szytych na miarę jest https://travelstories.pl/.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne