Strona głównaUncategorizedModa plażowa w sezonie 2019

Moda plażowa w sezonie 2019

   Wraz z początkiem maja rozpoczyna się sezon na słoneczne urlopy. Przed każdym wyjazdem panie kompletują garderobę na wyjazd i mają przeróżne dylematy. Czy stare bikini się wciąż nadaje? Czy wcisnę się w letnie sukienki czy już kupić nowe? Co jest modne a co niekoniecznie? Może to się wydawać błahe, jednak każda kobieta w głębi duszy wie, że jest to równie ważne co oddychanie. Każda z nas chce wyglądać zawsze jak najlepiej, nawet jeśli głośno się do tego nie przyznaje. Jeżeli mamy wątpliwości co do aktualnych trendów, super modny wygląd w czasie urlopu można sobie zapewnić stawiając na rzeczy bardziej klasyczne ale za to z bardziej odważnymi dodatkami.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Moda plażowa nie zmienia się drastycznie, więc takie podejście w tym przypadku idealnie się sprawdza. Stroje kąpielowe 2019 to głównie stroje jednoczęściowe, które dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze to super seksowne kostiumy kąpielowe, gdzie góra i dół są bardzo wyraźnie odcięte a łączą się ze sobą jedynie za sprawą jednego lub kilku cienkich paseczków. Drugie to stroje bardziej zabudowane, które super podkreślają figurę, jednocześnie maskując pod materiałem drobne mankamenty takie jak niezbyt gładka skóra w okolicy brzucha i bioder.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Obecna moda na stroje jednoczęściowe nie sprawia, że wyrzucamy bikini do kosza. To jest taki rodzaj stroju kąpielowego, który opiera się wszelkim trendom. Niestety, na założenie bikini pozwolić mogą sobie tylko panie o idealnie gładkiej skórze, sprężystej i błyszczącej zdrowiem. Nie musi być to jednak figura w rozmiarze 0, czasem w bikini lepiej wygląda kobieta, która nosi ubrania w rozmiarze L czy XL. Samo bikini nie wymaga już z byt wielu dodatków. Zawsze broni się same w sobie. Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe takimi dodatkami warto wspierać. Nie mając pewności co do obecnych trendów, warto stawiać na wspomniane podstawy, czyli bardziej klasyczny strój i odważniejsze dodatki. Może polegać to na takim zestawieniu jak strój w jednym kolorze i kolorowe dodatki. Zawsze doskonale wyglądają sukienki plażowe lub finezyjnie przewiązane pareo, do tego ciekawa, letnia biżuteria. Jeśli kobieta należy do tych bardziej odważnych, może dołączyć do tego wielki kapelusz i duże okulary przeciwsłoneczne. Taka stylizacja jest ponadczasowa, ale wymaga trochę odwagi. Ogólnie odwaga i pewność siebie na plaży jest zawsze najmodniejsza. Kobieta, która idzie przez plaże pewnym krokiem, wyprostowana, zawsze wygląda lepiej, nawet jeśli jej strój nie jest super modny. Znacznie gorzej, jeśli kobieta zakłada super modny strój, super trendy dodatki a później kuli się i garbi, starając się poruszać po plaży niezauważona.

Dlatego drogie panie, to wcale nie moda jest w letniej stylistyce najważniejsza, ważniejszy jest uśmiech, pewność siebie i relaks. Urlop to czas, kiedy mamy odpoczywać a nie zastanawiać się, czy dobrze wyglądamy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne