Strona głównaPolecane miejscaTurystyka w Kołobrzegu

Turystyka w Kołobrzegu

Kołobrzeg jako niezwykle popularna i szanowana okolica uzdrowiskowa, a także cieszące się pozytywną sławą morskie kąpielisko, posiada wieloletnie tradycje, jeśli chodzi o turystykę. Na chwilę aktualną odnajdziemy tutaj prawie trzydzieści sanatoriów, w jakich może łącznie pozostawać prawie 7tys. kuracjuszy. Trzy lata temu Kołobrzeg zdołał zaoferować przybyłym turystom miejsce noclegowe w prawie sześćdziesięciu różnorakiego rodzaju kwaterach, które pomieścić były w stanie około kilkunastu tysięcy turystów. Oczywiście w przeciągu tychże lat ilości te zdecydowanie wzrosły i w jednym sezonie w Kołobrzegu nocuje prawie trzysta tysięcy ludzi, pośród nich aż 1/3 to goście zagraniczni.
Oprócz samej rozbudowanej bazy noclegowej, Kołobrzeg posiada także ekstensywne zaplecze gastronomiczne, gdzie możesz spróbować nie tylko przysmaków lokalnej, jednak także i ogólnoświatowej kuchni, a także zaplecze rozrywkowe, które zaoferuje coś fascynującego wszelkiemu, niezależnie na wiek, płeć oraz zainteresowania.
Czas spędzony w Kołobrzegu niezaprzeczalnie będzie zaliczał się do jednych z najznamienitszych momentów w Twoim życiu, nie zepsuj więc tej niepowtarzalnej okazji!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne