Strona głównaPolecane miejscaSylwester w Zakopanem

Sylwester w Zakopanem

Czy umiesz sobie wyobrazić lepsze miejsce na spędzenie Sylwestra niż Zakopane? Czy jakakolwiek inna okolica turystyczna, jest w stanie zagwarantować Ci w tym unikalnym dniu tak dużą liczbę atrakcji? Czy gdziekolwiek możesz liczyć na tą niepowtarzalną aurę, magiczny klimat i zapierające dech w piersiach krajobrazy?
Świetnie wiemy, że nie. Z tego też powodu zbliżający się sylwester powinieneś spędzić właśnie w sercu polskich Tatr! Zakopiański sylwester to nie tylko sposobność szampańskiej zabawy do białego rana przy taktach żwawej, góralskiej muzyki, przysmakach lokalnej kuchni i rozgrzewającym serce oraz ducha gorącym piwie, jednakże także sposobność skorzystania z najlepszych zimowych atrakcji, jakie Zakopane ma do zaoferowania. Zaliczymy do nich między innymi możliwość wyszalenia się na stokach, jazdę prawdziwym końskim zaprzęgiem, organizowane co chwilę kuligi, masowe bitwy na śnieżki oraz spacery po zaśnieżonych i klimatycznych alejach, nad jakimi górują zakryte białym puchem, górskie grzbiety.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne