Strona głównaPodrózeLetnie wakacje w Zakopanem

Letnie wakacje w Zakopanem

Choć  Zakopane uważane jest za zimową stolicę Polski, to w czasie lata, turyści także nie mogą narzekać tutaj na niedostatek atrakcji. Jeśli zaplanujesz letnie wakacje w Zakopanem na pewno nie będziesz żałować i spędzisz czas podziwiając doskonałe widoki.
Wakacje w Zakopanem latem to głównie górskie wycieczki pomiędzy malowniczymi dolinami, panującymi nad horyzontem szczytami, po setkach kilometrów doskonale przygotowanych ścieżek o różnorodnym poziomie trudności, dzięki czemu swoje możliwości będzie zdołał skontrolować tutaj doświadczony górski turysta jak i początkujący miłośnik górskich wypraw.
Letnie wakacje w Zakopanem to także sposobność na spróbowanie swoich możliwości w rozległej liczbie sportów ekstremalnych, powiązanych głównie z kolarstwem, czy też paralotniarstwem. Miłośnicy mocniejszych przeżyć mogą spróbować także skoku na bungee.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne