Strona głównaUncategorizedNajdroższe rasy psów na świecie

Najdroższe rasy psów na świecie

Wiele osób zastanawiających się nad najdroższymi rasami psów na świecie chcą tylko i wyłącznie je po to, aby i otworzyć swoją hodowlę i zarobić dodatkowe pieniądze do swojej wypłaty. Pamiętaj tylko, że hodowla zwierząt psów kotów, czy innych zwierząt nie jest to zarobek trwały. Dlatego osoby, które chcą otworzyć tylko i wyłącznie hodowlę i zarabiać tylko pieniądze z tej hodowli jako główny dochód odradzamy od razu ten o to pomysł. Jednak zacznijmy omawiać najdroższe rasy psów na świecie.

Top 4 najdroższe psy na świecie.

Miejsce 4. Mastif tybetański – powyżej 2500 złotych.

Mastif tybetański jeden z najdroższych ras psów na świecie, który jest pochodzenia Chin, ale i Nepalu, to również i jest starożytna rasa psa, która już została opracowana w celu ochrony stad, ale i domów przed różnymi drapieżnikami między innymi przed lampartami, ale i innymi niebezpieczeństwami. Mastif tybetański jest nie tylko co jedną z najdroższych ras psów na świecie, ale i jedną z największych psów na świecie dokładnie ów pies może mierzyć 66 Cm a jego waga to od 45 do 80 kilogramów.

Miejsce 3. Lowchen powyżej 2000 złotych 

Lowchen, inaczej jest on nazywany również “małym lwem”. Od ponadto 500 lat jest ten pies uważany za najbardziej popularnej rasy psów. Ów pies Lowchen stanął również i na skraju wyginięcia na początku lat 1970, kiedy i na świecie było tylko i 65 takich osobników.

Miejsce 2. Samoyed. Koszt od 2500 złotych do 4.500 złotych w górę…

Ta rasa psów jest uważana również za rasy psów starożytnych. Ten śliczny pies pochodzi z Syberii. Pies ten był odpowiedzialny za ciągnięcie sań, ale i od pilnowania stad reniferów w ów miesiącach zimowych. Co jest, najciekawsze ta rasa psów nie jest, droga w utrzymaniu, ale jest bardzo aktywna.

Miejsce 1. Czechosłowacki Wilczak cena od 3.500 do 5.000 złotych w górę…

W ów Czechach ta oto rasa psów służy jako narodowy pies kraju. Z drugiej to też i strony jest on tak naprawdę bardzo rzadki, co również i wyjaśnia jego ów cena. Co też i jest, ciekawe ta rasa została, złączona z rasą owczarkiem niemieckim w latach 1955, z czego ta rasa powstała na skutek zmieszania owczarka niemieckiego z ów wilkami karpackimi.

Zajrzyj na https://www.look4dog.com i poszukaj rasy psa odpowiedniej dla siebie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne