Strona głównaUncategorizedAtrakcje na wesele: karykatury na żywo

Atrakcje na wesele: karykatury na żywo

Wszyscy lubimy oglądać dowcipne portrety czyli karykatury. Najlepiej, jeśli to narysowane po mistrzowsku karykatury portretowe znanych ludzi. Trochę rzadziej (bo nie każdy ma do siebie dystans) lubimy też zobaczyć własną twarz w krzywym zwierciadle satyry.

Taka okazja nadarza się czasem w wakacje, kiedy do pracy ruszają karykaturzyści uliczni. A co powiesz, gdyby dobrego karykaturzystę zaprosić na wesele lub huczną uroczystość zorganizowaną z okazji rocznicy ślubu?

Karykaturzysta na event

Na takie imprezy coraz częściej zapraszani są karykaturzyści eventowi, rysujący na firmowych imprezach, targach czy konferencjach. Nic dziwnego, że o tych najlepszych upomniała się też branża weselna. Okazuje się, że stworzenie karykatur nawet setki gości imprezy  w kilka godzin, to dla najszybszego i najbardziej doświadczonego fachowca tej branży nie problem. Pod warunkiem, że wśród wielu ofert znajdziesz znajdziesz akurat jego.

Rysunki Szczepana Sadurskiego od lat publikuje ogólnopolska prasa. Jest zapraszany jest przy różnych okazjach do stacji telewizyjnych. Zdarzało się, że zapraszano go do jurorowania w największych światowych konkursach karykatury.

Najszybszy karykaturzysta eventowy

Kreskę i podpis SADURSKI zna chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że to także karykaturzysta eventowy, na imprezach rysujący karykatury na żywo. Nie tylko w kraju. W Nowym Jorku po jednej z imprez prasa za Oceanem pisała, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Zapraszano go też do Australii, do krajów Europy, ale oczywiście najwięcej karykatur portretowych rysuje na imprezach w Polsce.

W czym tkwi fenomen kreski Sadurskiego? W wywiadach mówi, że wystarczy postawić tylko te kreski, które są niezbędne, aby powstała udana karykatura. Nie każdy wierzy, że na stworzenie dowcipnej podobizny wystarczy Sadurskiemu zaledwie 100 sekund. Wielu niedowiarków, którzy zaprosili go na swoją uroczystość, na własne oczy mogło się przekonać, że jest to możliwe. Przynajmniej w przypadku tego znanego karykaturzysty.

Karykatury na żywo na imprezie

Jak zaprosić najpopularniejszego karykaturzystę eventowego na swoją imprezę? Wystarczy odwiedzić KARYKATURY.com, odpowiedzieć na kilka pytań i wysłać e-maila. Jeśli Sadurski będzie miał jeszcze wolny termin (z tym bywają kłopoty, ale warto pytać), niewykluczone, że wkrótce zaprezentuje swój talent także na Twojej imprezie. Niezależnie od miejsca w Polsce, w którym jest organizowana.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne